pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پسام نور استان گلستان ظهر امروز و با حضور معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور برگزار شد.
به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از گرگان؛مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان پیش از ظهر امروز در سالن جلسات ساختمان اصلی دانشگاه پیام نور مرکز گرگان برگزار شد و طی آن اسماعیل نادری رئیس پیشین این دانشگاه تودیع و قربان شهریاری به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی شدند.

نادری در ابتدای این جلسه به اقداماتی که در طول دوران مسئولیت وی انجام شد اشاره کرد و در این باره به رفع کمبود فضای آموزشی و فرهنگی، رفع کمبود اساتید PhD و کیفیت نامطلوب شرایط حق التدریس ها و ادقاماتی جهت کاهش کمبود رشته های کارشناسی ارشد با تلاش و همت همکاران و گام هایی برای رسیدن استان گلستان به جایگاه واقعی خود در مراکز آموزش عالی اشاره کرد.

رئیس پیشین دانشگاه پیام نور استان گلستان همچنین بیان داشت: توانسته ایم با ایجاد روحیه نشاط و گام برداشتن در مسیر اعتدال تمام کارکنان با سلیقه های سیاسی متفاوت در درون دانشگاه مانند ید واحدی به صحنه بیایند و دانشگاه پیام نور این استان را به عنوان الگویی برای سایر مراکز تبدیل نمایند.

وی در ادامه در ارائه آماری از کارنامه خود به کسب رتبه 8فرهنگی در مقایسه با دانشگاههای بزرگ کشور،جذب اعتبار45میلیارد ریالی در بخش عمرانی دربدترین سال اقتصادی کشور و بهره برداری از پروژه علی آباد کتول، کلاله و سوله ورزشی بندر ترکمن، پیشرفت 80%ساختمان آموزشی گنبد و 95% پروژه بندرگز و شروع به اجرای عملیات ساخت پروژه ساختمان آموزشی 5 طبقه گرگان و سوله ورزشی کردکوی اشاره کرد.

در ادامه ی این جلسه قربان شهریاری عنوان داشت: مراکز آموزش عالی با تربیت نیروی انسانی متخصص ،پاسخگوی نیازهای آینده کشور هستند واساتید علمی و دانشگاه ها، پرچم داران علم و فناوری در کشور اند.

رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری بر بحث فرهنگ بی تردید شروع فعالیت های فرهنگی از دانشگاه ها کلید می خورد.

شهریاری همچنین گفت: توسعه کمی دانشگاه پیام نور به نقطه مطلوب خود رسیده و اینک توسعه کیفی اصلاح ساختار سازمانی، افزایش آموزش الکترونیکی و تحصیلات تکمیلی و بخش های دیگر دانشگاه در دستور کار ما قرار گرفته است.

وی از برنامه های خود نیز بیان داشت: تصحیح هرم هیئت علمی دانشگاه و رسیدن به استاندار به 200سازمان مرکزی را با جذب اساتید بومی تسریع می ببخشیم و بحث کرسی های آزاد اندیشی را در دانشگاه راه اندازی خواهیم نمود.

لازم به ذکر است این مراسم با حضور سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام زارع نماینده ولی فقیه در دانشگاه پیام نور گلستان، صدری معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور روسای دانشگاه های پیام نور سراسر استان گلستان همراه بود.

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز