pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: ۷۰ درصد اساتید دکتری دانشگاه پیام نور دارای مرتبه دانشیار به بالا هستند.
کریمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کشور، گفت: اصل کیفی گرایی جزو اصول خدشه ناپذیر دانشگاه پیام نور به ویژه در مقطع دکتری تخصصی است. این دانشگاه همان طور که در مقطع کارشناسی دارای نظام نامه آموزشی در بحث منابع آموزشی ، تدریس و آزمون است، در مقاطع تحصیلات تکمیلی و به صورت ویژه در مقطع دکترا نیز اصل کیفی گرایی را مورد تاکید قرار می دهد.
کریمی افزود: قریب۷۰ درصد اساتید دانشگاه پیام نور در مقطع دکترا دارای مرتبه دانشیار به بالا هستند و این در حالی است که ۳۰ درصد باقیمانده نیز استادیارانی هستند که از سابقه خدمتی بالا ، تجربه بیش از ۵ سال تدریس و راهنمایی در مقطع کارشناسی ارشد و امتیازات علمی بالا در حد دانشیاری برخوردارند.
وی با عنوان اینکه تمامی اساتید مدعو دانشگاه پیام نور که در مقطع دکترا تدریس می کنند، دارای مرتبه استادی و به صورت نادر دانشیار هستند، گفت: علاوه بر اساتید مدعو با مرتبه استادی در حال حاضر دانشگاه پیام نور دارای ۱۹ عضوهیات علمی تمام وقت با مرتبه استادی است که در مقطع دکتری تدریس می کنند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور همچنین در مورد تعداد دانشجویان دکتری اظهار داشت: مطابق ظرفیت مندرج در دفترچه آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش کشور، تعداد دانشجویان پذیرش شده در مقطع دکتری دانشگاه پیام نور برای هر رشته محل ۵ نفر است.
وی تصریح کرد: با احتساب موارد تبدیل دانشجوی از خارج به داخل، حداکثر تعداد دانشجویان دکتری دانشگاه پیام نور، ۶ نفر خواهد بود و اخباری که منتشر می شود مبنی بر اینکه تعداد دانشجویان دکتری دانشگاه پیام نور از این تعداد بیشتر است، کذب محض است.

تاریخ ارسال : ۱۱ تیر ۱۳۹۳ | طبقه بندی : اخبار پیام نور | خبرهایی ... از پیام نور  
برچسب ها :
Thumb up 0 Thumb down 0

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز