pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

برگزاری کارگاه آموزشی اصول ایمنی و بهداشت آزمایشگاه در دانشگاه پیام نور بندرعباس
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بندرعباس ـ به همت انجمن علمی شیمی با هماهنگی واحد پژوهش دانشگاه کارگاه آموزشی HSE در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور بندرعباس با حضور مسئولین و دانشجویان برگزار شد.در ابتدای این سمینار کارشناس پژوهش دانشگاه ضمن خیر مقدم به اساتید و دانشجویان، از فعالیتهای انجام شده انجمن شیمی در خصوص برگزاری این سمینار قدردانی نمود. در ادامه مهندس زارع مدرس این سمینار به موضوع ایمنی و بهداشت در محیط های آزمایشگاهی پرداخت. هدف از برگزاری این سمینار آشنایی بیشتر دانشجویان با Hse و رعایت اصول ایمنی در محیط های آزمایشگاهی بود که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت. شایان ذکر است به شرکت کنندگان در این کارگاه گواهی اعطا خواهد شد.

بازدید مسول بسیج دانشجویی استان هرمزگان از دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه، مسول بسیج دانشجویی استان هرمزگان به همراه هیئت همراه از دانشگاه پیام نور بندرلنگه بازدید نمودند.
در این جلسه ابتدا، دکتر علی نقی زاده سرپرست دانشگاه ضمن تبریک بمناسبت هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، تاریخچه ای از دانشگاه پیام نور و بسیج مرکز ارائه نموده و تشکیل بسیج اساتید و تفکیک بسیج دانشجویی خواهران و برادران را از اقدامات آتی مرکز عنوان کردند.
در ادامه جناب آقای بیژنی مسول بسیج دانشجویی استان، اظهار داشت افتخار کنید که دوره جوانی خود را در مجموعه ای می گذرانید که یادگار امام (ره) است و کالبد سازی آینده انقلاب اسلامی با حضور و بحث های فکری و دوره ای که در دانشگاه برگزار می شود، شکل خواهد گرفت.جناب سرهنگ سهرابی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، اظهار داشت بسیج یار دانشگاه است و نهایت سعی خود را می کنیم که در بعد اجتماعی، علمی و پژوهشی با دانشگاه همکاری نماییم.وی اظهار امیدواری کرد که ارتباط موثر و بیشتری بین بسیج و دانشگاه داشته باشیم

برگزاری کارگاه آموزشی مقاله نویسی در دانشگاه پیام نورمرکزمیناب
به همت انجمن علمی مدیریت بازرگانی دانشگاه پیام نورمرکزمیناب کارگاه آموزشی مقاله نویسی علمی در محل این دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نورمرکزمیناب ، به منظور آشنایی دانشجویان با نحوه نگارش مقاله های علمی ،کارگاه آموزشی 3 ساعته مقاله نویسی ، با حضور دانشجویان این دانشگاه برگزارشد. در این کارگاه ، توسط فوژان امیری عضو هیات علمی مرکزمیناب، نحوه نگارش مقاله ها و پرژه های علمی و نحوه ارتباط و ارسال مقالات به نشریات علمی به دانشجویان آموزش داده شد. بازدید علمی دانشجویان دانشگاه پیام نورمرکزمیناب از کلینیک دامپزشکی دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی دانشگاه پیام نورمرکزمیناب از کلینیک دامپزشکی این شهرستان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نورمرکزمیناب،40 نفر از دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی این دانشگاه به منظور آشنایی با بیماریها و اصول نگهداری و مراقبت از دام و طیور از بخشهای مختلف کلینیک دامپزشکی شهرستان میناب بازدید کردند و توسط کارشناسان این کلینیک ، موارد لازم بصورت عملی به دانشجویان آموزش داده شد.

يك نظر به چند خبر از دانشگاه پیام نور استان هرمزگان

comment rss - Trackback

  1. مجید گفت:

    كارت ورود به جلسه كي مياد روسايت

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز