pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

مسابقه طناب کشی در دانشگاه پیام نور اقلید
یک دوره مسابقه طناب کشی در دانشگاه پیام نور اقلید برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اقلید یک دوره مسابقه طناب کشی با حضور 12 تیم از چهار دانشگاه اقلید در دانشگاه پیام نور این شهر برگزارشد . این مسابقه که در محوطه دانشگاه پیام نور برگزار شد در ابتدا دانشجویان شرکت کننده با قوانین آن آشنا و سپس با یکدیگر به رقابت پرداختنند که در پایان تیم الف از دانشگاه پیام نور اقلید موفق به کسب مقام اول شد و جایزه ویژه را از آن خود کرد .موسوی مسئول برگزاری این مسابقات ، هدف از برگزاری مسابقه طناب کشی را اتحاد و همدلی میان دانشجویان دانشگاههای اقلید دانست که در محیطی سالم و با صمیمت خاص به رقابت می پردازند .

برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه در دانشگاه پیام نور قیروکارزین
دوره مقدماتی آموزش کمک های اولیه در دانشگاه پیام نور قیروکارزین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور قیروکارزین ، این دوره ی آموزشی 35 ساعته با همکاری کانون دانشجویی هلال احمر و امور فرهنگی و جمعیت هلال احمر شهرستان قیروکارزین برگزار شد. در این دوره آموزشی دانشجویان با تنفس مصنوعی، آشنایی با زخم و خونریزی، فوریت های طب داخلی و مقابله با غش و صرع، سوختگی ها، مسمومیت ها و خفگی، همچنین اینکه یک امدادگر چگونه با حمایت روانی مصدوم را یاری کند و خود را در شرایط وی قرار دهد تا بتواند از لحاظ روانی به او کمک کند، آشنا شدند.

راه یابی دانشجوی دانشگاه پیام نور جهرم به اردوی تیم ساواته استان فارس
حسین قاسمیان نژاد دانشجوی رشته حقوق دانشگاه پیام نور جهرم موفق به کسب مقام در رشته ساواته در استان فارس شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم ،حسین قاسمیان نژاد دانشجوی رشته حقوق این دانشگاه موفق به کسب مقام اول استانی رشته آسوت و دوم کامبت در رشته ورزشی ساواته شد.
گفتنی است ساوات یا بوکس فرانسوی یک هنر رزمی فرانسوی است که در آن از ضربات دست و پا استفاده می شود. ساوات که در ایران با نام ساواته از آن یاد می‌شود، تنها روش مشابه کیک بوکسینگ است که در هنگام مبارزه از کفش استفاده می‌شود. مسابقات ساواته در دو سبک آسوت و کامبت برگزار می‌شود.در آسوت تنها دقت در اجرای نمایشی تکنیک‌ها مورد نظر است.در کامبت ضربات به صورت کامل به حریف وارد می شود.

آغاز به کار عملیات اجرایی پروژه مجتمع فرهنگی پیام نور کازرون
مسئولین دانشگاه پیام نور استان از پروژه در حال ساخت مجتمع فرهنگی پیام نور کازرون بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، دکتر اسداله جعفری سرپرست دانشگاه پیام نور کازرون اظهار داشت: در سال 90اقدامات اولیه مجتمع فرهنگی به پیمانکار مربوطه با تلاش مسئولین محترم دانشگاه پیام نور استان فارس آغاز شد.
وی افزود: مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور کازرون به مساحت 403متر مربع شامل نمازخانه، واحد فرهنگی اجتماعی و فضای لازم برای فعالیت تشکل های دانشجویی می باشد که امید است تا سال آینده به بهره برداری برسد.
دکتر جعفری توسعه کمی و کیفی دانشگاه پیام نور کازرون بویژه مسائل فرهنگی را از اولویت های کاری برشمرد و گفت: وجود دانشگاه و مراکز آموزشی عالی در شهرستان کازرون موجب تسریع در روند پیشرفت خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی شده است.

دیدار مسئولین دانشگاه پیام نور کازرون با خانواده معظم شهدا
مسئولین دانشگاه پیام نور با حضور در خانواده شهید مزارعی، با اهدای گل و لوح تقدیر از مقام شامخ آن شهید گرانقدر تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کازرون، در این دیدار خانواده شهید مزارعی به تبیین سجایای اخلاقی آن شهید بزرگوار پرداختند و در ادامه دکتر اسداله جعفری سرپرست دانشگاه پیام نور کازرون، تأسی به سجایای شهدا را ضامن سلامت جامعه خواند.
گفتنی است شهید ولی مزارعی در سال 1365 در عملیات کربلای 4 در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

چاپ مقاله استاد دانشگاه پیام نور سروستان درمجلهMEDIA
مقاله استاد دانشگاه پیام نور سروستان در مجله مدیا (مجله دانشگاهی یادگیری الکترونیکی) وابسته به قطب علمی آموزش پیشرفته الکترونیکی در علوم پزشکی به چاپ رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان، علیرضا میرزایی از اساتید مدعو پیام نور سروستان با همکاری فریدون شعبانی نیا موفق به چاپ مقاله خود در مجله مدیای دانشگاه علوم پزشکی استان فارس شد.
در این مقاله که با عنوان “مروری بر سیستمهای نوین آموزش الکترونیکی” ارائه شده است پس از معرفی سیستم آموزش الکترونیکی و بررسی اجزای اصلی آن از جملهCMS وLMS جدید ترین سیستمهای مدیریت آموزشی روز دنیا مورد بررسی قرار گرفته اند. در نهایت جدیدترین نسخه سیستم مدیریت آموزشی با نام تجاری بلک بورد معرفی شده است.

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ دردانشگاه پیام نور سروستان
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه پیام نور سروستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان، جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان باحضور دکتربامداد، سرپرست دانشگاه و مسوولین برگزار شد.
این نشست با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم مطالبه گری از مسئولین و ایجاد فضای پرسش و پاسخ در دانشگاه و به منظور آشنایی با نقطه نظرات دانشجویان و کیفیت بخشی به امور آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری دانشگاه وجهت ارائه راهکارها در خصوص بهبود وضعیت کلاس های آموزشی ، تهیه و تجهیز آزمایشگاههای مورد نیاز و رفع مشکلات آموزشی دانشجویان تشکیل شد .
در این جلسه دانشجویان ضمن تقدیر و تشکر از ریاست دانشگاه مشکلات و مسائل خود را در حوزه های مختلف بیان نمودند و رئیس دانشگاه نیز توصیه های لازم را در این خصوص به مسوولین ذیربط ارائه داد.
بامداد گفت: ما همواره از نظرات ارزنده دانشجویان درجهت رفع مشکلات دانشگاه استفاده خواهیم کرد و رفع مشکلات دانشجویان در حوزه های مختلف را از اولویتهای کاری خود قرار خواهیم داد.
در ادامه دانشجویان به طرح دیدگاهها و سئوالات خود در حوزه های مختلف (آموزشی ،فارغ التحصیلان و کاربر ارشد) پرداختند که توسط مسئولین حاضر به سئوالات مطرح شده پاسخ داده شد و کلیه اطلاعیه ها وآیین نامه های جدید آموزشی به اطلاع دانشجویان رسید .
کم بودن ساعات آموزشی با توجه به حجم کتاب ها، کمبود امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی، عدم آسفالت مسیر ورودی دانشگاه و فضای سبز، کمبود امکانات گرمایشی و کمبود امکانات رفاهی از دغدغه های اصلی دانشجویان بود که پیرامون آن بحث شد.

دیدار مسئولین دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ با خانواده معظم شهدا
دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ به دیدار خانواده های شهدا منطقه ششده و قره بلاغ رفتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ ، دانشگاه پیام نور به همراه امام جمعه ، فرمانده حوزه ولایت شهرششده و فرمانده حوزه مقاومت شهید میرشکاری به دیدار خانواده های شهید روشنعلی قاسمی و مرتضی عباسی رفتند.
در این دیدارها به رسم یادبود هدیه ای از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ به خانواده های شهدا اهدا شد.

برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ
نمایشگاه کتاب با همکاری دانشگاه و کتابسرای اندیشه در دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ششده و قره بلاغ ، جواد بهمنی رئیس دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ گفت : کتاب های این نمایشگاه در زمینه های مختلف از جمله علمی، فرهنگی، تاریخ، ادبیات و اسلامی هستند که در راستای نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی بین دانشجویان و دانشگاهیان ارایه شده است.
وی هدف از برپایی این نمایشگاه را توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه دانست و با بیان اینکه کتاب ها در این نمایشگاه با تخفیف 20 درصد به فروش می رسد.

برپایی نمایشگاه شهید وشهادت توسط دانشجویان واحد پاسارگاد
اجلاسیه بزرگ شهدای دانشجو وطلبه با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان وحضور ومشارکت پرشور دانشجویان پیام نور واحد برگزارشد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد پاسارگاد دراین اجلاسیه نمایشگاهی با عنوان شهید وشهادت توسط دانشجویان پیام نورپاسارگاد به مدت پنج روز برپابود ومورد بازدید عموم قرارگرفت .

يك نظر به خبرهای کوتاه از مراکز و واحدهای استان فارس

comment rss - Trackback

  1. دانشجو پیام نور اقلید گفت:

    سلام
    به برندگان تیم طناب کشی دانشگاه پیام نور اقلید هیچ جایزه ای ندادن

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز