pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

عکس های موبایلی دانشجویان شیرازی به نمایش گذاشته شد
نمایشگاه عکس با تلفن همراه در دانشگاه پیام نورشیراز
نمایشگاه عکس همراه درساختمان قلم دانشگاه پیام نور شیراز برگزارشد.
به گزارش پیام نور نیوز روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز، 40 اثر ارسالی دانشجویان پیام نور شیراز به اولین جشنواره دانشجویی فیلم و عکس (آزاد – همراه ) با موضوعات، فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و هنری در ساختمان قلم این دانشگاه به نمایش گذاشته شد.
امیر فخرایی دبیر کانون فیلم دانشگاه پیام نور شیراز گفت: این نمایشگاه به منظور ترغیب دانشجویان در استفاده از فن آوریهای جدید بکار رفته در دوربین های گوشی تلفن همراه و همچنین ایجاد فضای رقابتی سالم در دانشگاه برگزار شده است .
وی افزود:در این نمایشگاه آثار تعدادی از دانشجویان پیام نور مرکز شیراز در دو بخش آزاد و همراه به مدت 4 روز به نمایش گذاشته شد.
وی اضافه کرد: امیدواریم با برگزاری این نمایشگاهها بتوانیم در انعکاس پیامهای فرهنگی ، هنری و اجتماعی شهرمان قدمهای مثبتی را برداریم.

بررسی و نقد حضور زنان در سینمای ایران در دانشگاه پیام نورشیراز
نمایش و نقد 3 فیلم با موضوع زن در سینمای ایران در دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.
به گزارش پیام نور نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز ، فیلمهای برف روی کاج ها، من مادر هستم و بوسیدن روی ماه ، به همت کانون فیلم ، در سالن شهید مطهری این دانشگاه به نمایش گذاشته شد.
امیر فخرایی دبیر کانون فیلم دانشگاه پیام نور شیراز هدف از نمایش این فیلمها ، بررسی ، تحلیل و نقد حضور زن در سینمای ایران عنوان کرد و افزود: تبیین جایگاه زن در سینما و آسیب شناسی و بررسی سیمای زن در سینما، می تواند توجه ما را به هدفمندی سینما با موضوع سیمای زن ترغیب کند.
لازم به ذکر است در مراسم نمایش و نقد فیلم ، دانشجویان سؤالات خود را در خصوص سینمای کشور و فیلم به نمایش گذاشته شده مطرح کردند و به سوالات آنان پاسخ داده شد.

برپایی نمایشگاه نرم افزار در دانشگاه پیام نور شیراز
نمایشگاه نرم افزار های فرهنگی، علمی و اجتماعی در ساختمان قلم پیام نور شیراز برگزار شد.
به گزارش پیام نور نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز مجموعه متنوعی از نرم افزارهای فرهنگی و مذهبی، علمی، ادبی،هنری ، اجتماعی و روانشناسی در ساختمان قلم دانشگاه پیام نور شیراز برپا شد.
در این نمایشگاه همچنین بخش های دیگری از جمله بسته های فرهنگی ، هنری و کتب های فرهنگی، دینی، آموزشی و درسی جهت بازدید و خرید دانشجویان با تخفیف ویژه ارائه گردید.

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز