pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بناب گفت: درصد بالای قبولی فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در آزمون‌های دوره‌های تحصیلات تکمیلی نشان دهنده برتری علمی دانشجویان پیام نور نسبت به سایر دانشجویان کشور است.

به گزارش پیام نور نیوز (PnuNews.net) به نقل ازخبرگزاری فارس از بناب، حسین غفوریان شامگاه امروز در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان بناب از بخش‌های مختلف دانشگاه پیام نور بناب ضمن خیرمقدم گویی و تقدیر و تشکر از عنایات و مساعدت‌های مجموعه مسئولان شهرستان و استان در خصوص اجرای پروژه‌های عمرانی در این مرکز با ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی و عمرانی آن اظهار کرد: دانشجو محوری، منابع غنی و استانداردی که باید دانشجویان مطالعه کنند و همچنین امتحانات متمرکز با سئوالات استاندارد موجب شده است که فارغ‌التحصیلان این دانشگاه از نظر علمی در سطح خوبی قرارگیرند.

وی افزود: درصد بالای قبولی فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در آزمون‌های دوره‌های تحصیلات تکمیلی نشان دهنده برتری علمی دانشجویان پیام نور نسبت به سایر دانشجویان کشور است.

غفوریان گفت: افزایش کیفیت در ارائه خدمات آموزشی و اداری به دانشجویان و افزایش رشته‌های تحصیلی از جمله در مقطع کارشناسی ارشد یکی از اولویت‌های این مرکز است.

علی قربانی معاون دانشگاه پیام نور مرکز بناب نیز پیشرفت علمی، توسعه تحصیلات تکمیلی و ایجاد دانشگاهی درخور شأن دانشگاه پیام نور بناب را از اهداف اصلی مسئولان مرکز عنوان کرد و افزود: باید توسعه علمی و پژوهشی دانشگاه را تقویت کرده و ایجاد دوره‌های تحصیلات تکمیلی را دنبال کنیم.

شهرستان 130 هزار نفری بناب در جنوب مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده و هم اکنون نزدیک 3 هزار دانشجو در 26 رشته مقطع تحصیلی کارشناسی دانشگاه پیام نور مرکز بناب مشغول تحصیل هستند.

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز