pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

مهسا افسانه دانشجوی دانشگاه پيام نور استان تهران عضو تيم كاراته ايران با كسب مدال طلا در كاتاي انفرادي بانوان، اولين مدال كاروان ورزشي ايران را در سومين دوره بازي‌هاي كشورهاي اسلامي به خود اختصاص داد

مهسا افسانه

مهسا افسانه

مهسا افسانه

مهسا افسانه

مهسا افسانه

مهسا افسانه

، مهسا افسانه که موفق شد با کسب مدال طلای کاتا نخستین مدال آور کاروان ورزشی ایران باشد در جمع خبرنگاران گفت: سطح این رقابت ها خیلی خوب بود، حریفان قدرتمندی در این دوره حضور داشتند که حریف مصری من خیلی شناخته شده بود، ولی موفق شدم با برتری بر آنها طلای این دوره از رقابت ها را کسب کنم.

وی افزود: برای حضور در چنین مسابقاتی حدود هفت ماه زحمت کشیده بودم که خوشبختانه در این رقابت ها مزد زحمات خود را گرفتم. من هر چه دارم از خانم ارباب است و خوشحالم که با کسب مدال طلای این مسابقات قدردان زحمات وی شدم.

نخستین مدال‌آور کاروان ایران در بازی‌های همبستگی اسلامی درباره قرعه خود در این رقابت ها گفت: قرعه ای که داشتم بسیار سخت بود؛ چرا که در مبارزات اول باید با رقبای مطرح خود مبارزه می کردم و به همین دلیل این قرعه کشی روی من تاثیر گذاشته بود، ولی با این حال تمام تلاش خود را به کار گرفتم تا خود را در این رقابت ها نشان دهم و همین اتفاق نیز افتاد و مدال طلا را کسب کردم.

افسانه در پاسخ به این سوال که به عنوان یک بانو که نخستین مدال آور کاروان ایران در این رقابت هاست، چه حسی دارید، افزود: واقعاً خیلی خوشحالم که توانستم نخستین مدال کاروان اعزامی کشورمان را کسب کنم؛ من مطمئن بودم مدال طلا می گیریم و این را قبل از اعزام به مسئولان فدراسیون نیز گفته بودم.

وی خاطرنشان کرد: البته هدف من به اینجا ختم نمی شود؛ چرا اهداف بزرگتری دارم. ما باید خود را به ژاپنی ها نزدیک کنیم که در بازی های آسیایی و جهانی رقیب سرسختی هستند، باید از این رقابت ها به عنوان میدانی برای آماده سازی برای رقابت های مهم استفاده کنیم، نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم و در جهت برطرف کردن آنها تلاش نماییم.

قهرمان سومین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی که قرار است به همراه خانم ها تقی پور و قاضی زاده در کاتای تیمی نیز حضور یابند، درباره پیشی بینی اش از این مسابقات گفت: ما صد درصد شانس مدال داریم و برای کسب مدال به مصاف رقبای خود خواهیم رفت؛ با نظر کادر فنی بهترین ها به این رقابت ها اعزام شده اند؛ ما از چندین مرحله عبور کرده ایم تا به اندونزی سفر کنیم، به همین دلیل شک ندارم که می توانیم در این بخش نیز برای کشورمان مدال خوش رنگی کسب کنیم.

يك نظر به مهسا افسانه قهرمان کاراته دانشجوی پیام نور

comment rss - Trackback

  1. alireza shahabi گفت:

    باارزوی موفقیت برای تمام ورزشکارانی که برای سربلندی کشورمون تلاش میکنن

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز