pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

دومین روز المپیاد دانشجویان دختر دانشگاه‎های پیام‏نور سراسر کشور در زنجان دنبال شد که طی نتایج به دست آمده، 68 مدال طلا، نقره و برنز در بین ورزشکارانی که یکی از سکوهای سه‌گانه را از آن خود کردند، توزیع شد.

به گزارش پیام نور نیوز (PnuNews.net) ، در مسابقات بسکتبال این المپیاد، تیم چهارمحال و بختیاری با حساب 56 بر 22 مغلوب اصفهان شد تا نماینده اصفهان به دومین برد خود دست یابد، البرز مقابل خراسان‌رضوی با نتیجه 48 بر 37 به برتری رسید، خوزستان در برابر تهران به پیروزی قاطع 83 بر 29 دست یافت تا نماینده تهران اولین باخت سنگین خود را در این دوره از مسابقات متحمل شود، در آخرین بازی این مرحله نیز گیلان در دیداری نزدیک توانست با حساب 46 بر 41 مقابل فارس به برتری دست یافت.

در والیبال، تیم‎های فارس، البرز، تهران و اصفهان به ترتیب با نتیجه مشابه 2 بر صفر مقابل تیم‎های آذربایجان‌شرقی، کرمان، زنجان و قم به برتری دست یافتند. در رشته هندبال تیم‏های تهران، اصفهان و کردستان در برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند. در فوتسال نیز تیم‎های فارس، تهران و خوزستان در دیدارهای انجام شده به بر برتری رسیدند و دیدار تیم‎های قزوین و اصفهان به تساوی انجامید. در بدمینتون هم تیم تهران به همراه همدان، زنجان و قزوین پیروزی را از آن خود کردند.

این رقابت‎ها در رشته‎های انفرادی نیز دنبال شد که در پرتاب نیزه، حدیث شریفی از خراسان‌رضوی بر سکوی قهرمانی ایستاد، المیرا بهشتی از اردبیل دوم شد و زهرا ایده‎لویی از زنجان عنوان سوم را کسب کرد. در کاراته و در وزن منهای 50 کیلوگرم مهلا باغبان از مازندران در جایگاه نخست ایستاد، زهرا سادات‌حسینی از کرمانشاه دوم شد و نازنین کمالی از مرکزی مقام سوم را از آن خود کرد. در وزن منهای 61 کیلوگرم نیز فاطمه منتظری از قزوین مدال طلا را به گردن آویخت و زهرا حاج‌سلطانی از قم به همراه شیدا اردیخانی از تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

گفتنی است، در رشته تکواندو نیز سپیده توتچی از گیلان، فرزانه عسگری از مازندران، نرگس باقری از تهران و صدیقه کردمحجیری از البرز در اوزان دوم، چهارم، ششم و هشتم بر سکوی نخست ایستادند.

منبع: ایسنا

Thumb up 0 Thumb down 0

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز