pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

ورزشکاران در هنگام ورود به دهکده ی ششمین دوره المپیاد دختران دانشگاه های پیام نور کشور اطلاعات کامل خود را به مسئولین پذیرش تحویل داده بودند که تاریخ تولدشان نیز یکی از همین اطلاعات بود،اما ورزشکاران اطلاعی نداشتند که چه غافلگیری در راه است.

کمیته ی فوق برنامه دست به ابتکار عمل زده و اسامی ورزشکارانی را که تاریخ تولد آنها در روز 26 مرداد ماه است،از میان اسامی 1350 ورزشکار انتخاب کردند، تعداد این ورزشکاران به 6 نفر رسید و اعضای کمیته فوق برنامه، جشن تولد آنان را در سلف سرویس با حضور تمام ورزشکاران برگزار کرد.

در بدو ورود همه تصور کردیم که قرار است بر روی میز مدال گذاشته شود، به فکر فرو رفتیم که آیا مقام اول پر خور ترین ورزشکار به چه کسی نسبت داده خواهد شد ؟ اما با ورود کیک تولد همه متوجه شدند که برنامه از قرار دیگری است و بنا نیست ورزشکاری به خاطر پرخوری مدال دریافت کند، دو دختر با لباس محلی با هدیه هایی در کنار میز ایستادند، دیگر می شد حدس زد که اینجا برای کسانی که تولدشان،امروز است،جشن گرفته خواهد شد.
ورزشکاران مولود 26 مرداد سال های متفاوتی یک به یک وارد سلف شدند و همه سرود تولدت مبارک را سر دادند، بهت زدگی از چهره ی آنان پیدا بود با تعجب اطراف خود را نگاه می کردند و لبخند می زدند، شمع کیک ها روشن بود تا ورزشکاران پایان تعداد شمع های سن قبل خود را فوت کرده و وارد برگ تازه ای از تاریخ زندگی خود شوند

يك نظر به برای چه کسی در ششمین المپیاد ورزشی دختران پیام نور تولد گرفته شد؟

comment rss - Trackback

  1. لی لی گفت:

    این عالیه.. ایول به زنجان با این میزبانی بی نظیرش.شنیده بودم ترکوندن تو میزبانی ولی نه تا این حد بابا ایول

    Thumb up 0 Thumb down 0

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز