pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

رئیس دانشگاه پیام نور زنجان گفت: ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های پیام‌نور کشور در استان زنجان برگزار می‌شود
سید محمد موسوی با اشاره به برگزاری ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان پیام‌نور در استان زنجان بیان کرد: دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه دولتی کشور به شمار می رود که یکی از ویژگی‌های برجسته آن اجرای برنامه‌های فرهنگی متنوع آن است.

وی افزود: فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه پیام نور استان زنجان از قبیل برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم، برگزاری سومین جشنواره پژوهش‌های قرآنی و میزبانی غرفه دانشگاهی هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تحقق این امر موثر بوده است.

‌رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان با اشاره به میزبانی موفق برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی این دانشگاه تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی استان همکاری بسیاری را در برگزاری این برنامه‌ها با دانشگاه داشته اند.

موسوی با اشاره به افتخار میزبانی ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی پیام نور در سال 1392 خاطرنشان کرد: 1200 ورزشکار در قالب 12 رشته ورزشی از 24 تا 30 مرداد در زنجان به رقابت می پردازند.

وی برگزاری المپیادهای فرهنگی ورزشی را فرصت مغتنمی برای ارگان‌های مختلف دانست و ادامه داد: دستگاه های اجرایی با استفاده از این فرصت می‌توانند اقدام به معرفی ظرفیت‌های فرهنگی اجتماعی استان زنجان کنند.

‌رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان با تاکید بر برجسته‌سازی مولفه‌های فرهنگی استان بیان کرد: برپایی نمایشگاه فرهنگی در زمان برگزاری المپیاد، موجب آشنایی ورزشکاران با زنجان و مولفه‌های فرهنگی استان می‌شود.

موسوی خاطرنشان کرد: اگر مدعی هستیم که زنجان شهر فلسفه و شیخ شهاب الدین سهروردی، فقاهت، تقیدات مذهبی و نامداران است باید از این میزبانی استفاده کرده و این شهر را به ورزشکاران معرفی کنیم.

۵ نظر به برگزاری ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان پیام‌نور در زنجان

comment rss - Trackback

 1. امیدآقا گفت:

  تداخل ترم تابستان با تاریخ مسابقات بحث برانگیز است.

 2. دانشجو گفت:

  سلام,تکليف ما که مسابقات دانشجويى شرکت کرديم و تاريخش برخورد ميکنه با امتحانا چيه؟تاريخ مسابقات تغيير نميکنه؟

 3. حسین گفت:

  سلام تاریخ مسابقات کی مشخص میشه؟
  آیا مسابقه وزنه برداری هم برگزار میشه؟

 4. معمار گفت:

  بخاطر تاریخ نامناسب المپیاد مشکلات زیادی دچار شدم.تداخلش با امتحانام .بادوره هاس بسیج و…..
  ای کاش حد اقل زمان امتحانات درست میشد.

 5. دانشجو گفت:

  سلام تکلیف ما که امسال ورودی بودیم چیست چرا از سهمیه استفاده میکنند ما که بارسال دانشگاه نبودیم بخوایم سهمیه بگیریم

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز