pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

میانه ، تبریز- برای اولین بار در کشور آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور میانه به صورت رایانه ای در این واحد برگزار شد.
دانشگاه پیام نور مرکز میانه همزمان با سایر مراکز و واحدها اقدام به برگزاری آزمون پایان ترم در نیمسال دوم سالتحصیلی 92-91 بصورت رایانه ای (paperless) کرد.رییس دانشگاه پیام نور واحد میانه با توجه به رضایتمندی دانشجویان از نحوه برگزاری این نوع آزمون، مزایای این آزمون را صرفه جویی در منابع نیروی انسانی، مصرف کاغذ و سایر لوازم مورد نیاز برای برگزاری امتحانات ذکر کرد.سعید کریمی افزود: سیستم جدید به صورتی طراحی شده که استفاده از انواع یادداشت، پیوست آزمون و ماشین حساب به راحتی و بدون اتلاف وقت در اختیار دانشجو قرار می گیرد.

يك نظر به آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور میانه بصورت رایانه ای برگزار شد

comment rss - Trackback

  1. ندا کشتکار گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی کارشناسی رشته زیست شناسی دانشگاه پیام نور مرکز خرامه هستم . این ترم بنده و سه نفر دیگر از دانشجویان این رشته در تاریخ چهارم خرداد ماه امتحان درس میکروبیولوژی محیطی را به صورت رایانه ای دادیم ولی متاسفانه بر اساس کلید اشتباه تصحیح شد و هر چهار نفر ما در این درس مردود شدیم و پس از پیگیری مشخص شد که سوالات روی برگه با سوالات آزمون اینترنتی متفاوت بوده است . در حال حاضر با وجود مراجعات متعدد به دانشگاه و پیگیری هایی که انجام شده هیچ گونه تغییری در شرایط و نمره ی ما در این درس حاصل نشده. با توجه به اینکه بنده در ترم آخر این واحد درسی را اخذ کرده ام لذا تقاضا دارم که به این امر رسیدگی کنید.

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز