pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

رئیس دانشگاه پیام نور میناب از معرفی هزارمین دانشجوی فارغ التحصیل در دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: این دانشجو همزمان با 16 آذرماه روز دانشجو طی مراسمی از سوی دانشگاه مورد تقدیر قرار می‌گیرد
مهدی مصلحی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی استرس شغلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در این شهرستان با اشاره به اهمیت برپایی این کارگاه، هدف از برگزاری آن را آموزش و آشنایی کارکنان با عوامل ایجاد استرس شغلی عنوان کرد و گفت: فراگیری فنون و شیوه‌های مدیریت استرس از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه است.

وی در ادامه با بیان اینکه تا کنون هزار دانشجو از دانشگاه پیام نور مرکز میناب فارغ التحصیل شده‌اند، افزود: این دانشگاه در مهرماه سال 78 با تلاش‌های مستمر و پیگیری‌های مجدانه هیئت مؤسس، خیرین و مسئولان شهرستان به عنوان نخستین مرکز دانشگاهی در شرق استان هرمزگان کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: این دانشگاه با پذیرش 57 دانشجو در رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی فعالیت خود را آغاز کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور میناب تعداد رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور میناب را 24 رشته عنوان کرد و افزود: هم اکنون دو هزار دانشجوی فعال در این مرکز دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

این مسئول در ادامه تعداد فارغ التحصیلان این مرکز دانشگاهی را هزار نفر عنوان کرد و افزود: پرونده 19دانشجوی فارغ التحصیل دیگر نیز در دست بررسی است.

رئیس دانشگاه پیام نور میناب بیان داشت: بسیاری از فارغ التحصیلان در آزمون‌های کارشناسی ارشد پذیرفته و عده‌ای نیز در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده‌اند.

مصلحی افزود: دانشگاه از خدمات فارغ التحصیلان به عنوان اساتید مدعو حق التدریس استفاده می‌کند.

وی همچنین از معرفی هزارمین دانشجوی فارغ التحصیل در دانشگاه پیام نور خبر داد و اظهار داشت: این دانشجو همزمان با 16 آذرماه روز دانشجو طی مراسمی از سوی دانشگاه مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

در کارگاه آموزشی استرس شغلی که در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور میناب و با حضور دکتر جاودان برگزار شد، پیرامون انواع تیپ‌های شخصیتی و درصد آسیب پذیری هر تیپ مطالبی ارائه شد.

بحث و بررسی در خصوص عوامل استرس‌زا در محیط شغلی و راه‌های مقابله با آن از دیگر مباحثی بود که به صورت دوسویه در این کارگاه مطرح شد.

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز