pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

دانشگاه پیام‌نور دراطلاعیه‌ای جزئیات مصاحبه دکترای سال 91 را اعلام کرد.

دانشگاه پیام‌نور طی اطلاعیه‌ای اطلاعات لازم برای شرکت در مصاحبه  برای معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور 91 را اعلام کرد.

براساس این گزارش داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 91 این دانشگاه که برای مصاحبه به این دانشگاه معرفی شده‌اند ضروری است در ساعات اداری و بر اساس جدول زمانبندی با دریافت نوبت از طریق سامانه نوبت دهی به نشانی اینترنتی : http://87.107.34.197 و با همراه داشتن مدارک لازم به نشانی‌های اعلام شده مراجعه کنند.

اصل و تصویر مدارک شناسایی (شناسنامه،کارت ملی )، اصل و تصویر مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد با قید معدل، اصل و تصویر کارت پایان خدمت ویژه برادران، اصل و تصویر مدارک ایثارگری (جانبازان،آزادگان و خانواده معظم شهدا)، اصل و تصویر حکم کارگزینی ( مخصوص استفاده از سهمیه مربیان)، اصل و تصویر گواهی بسیج فعال مورد تائید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین استان مربوطه، 2 قطعه عکس 4×3 پشت نویسی شده، اصل مدارک پژوهشی اعم از پایان نامه کارشناسی ،مقاله ،کتاب چاپ شده و طرح‌های پژوهشی خاتمه یافته به همراه تصویر جلد و صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب از مدارک لازم برای مصاحبه هستند.

در صورتیکه مدارک تحصیلی داوطلبان فاقد معدل باشد ارائه اصل ریز نمرات با مهر محل تحصیل یا گواهی برای تائید معدل الزامی است در غیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نیست.     .

داوطلبان توجه داشته باشند  ضروری است قبل از مراجعه برای مصاحبه، تصویری از صفحات شناسنامه آثار پژوهشی خود که اطلاعات نویسنده ، عنوان اثر و محل ثبت اثر در آن قید شده است را تهیه و به همراه داشته باشند.

براساس این گزارش باید حداقل یکسال از زمان صدور قرارداد و شروع بکار دستیاران علمی تا 25 فروردین‌ماه امسال گذشته باشد و دستیاران علمی که مشغول گذراندن طرح خدمت سربازی هستند مجاز به شرکت در مصاحبه نیستند.

داوطلبان باید برای مصاحبه اصل گواهی تدریس با قید هر نیمسال (مخصوص سهمیه مربیان )، اصل گواهی استمرار همکاری (مخصوص اعضاء محترم علمی )،‌ اصل و تصویر مدارک مربوط به آزمون‌های زبان انگلیسی مانند تافل با اعتبار حداقل 2 سال را داشته باشند.

داوطلبان دوره دکترای این دانشگاه باید مبلغ 250 هزار ریال هزینه مصاحبه را به شماره حساب 2178609001007نزد بانک ملی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در تمام شعب واریز کنند اصل فیش پرداختی را به همراه داشته باشند.

پذیرفته شدگانی که در یک یا چند گرایش معرفی به مصاحبه شده‌اند باید هزینه مربوط به مصاحبه را برای هر گرایش بطور جداگانه پرداخت کنند.

در روز مصاحبه همراه داشتن تمام مدارک مورد اشاره در متن اطلاعیه  الزامی بوده و ارائه هیچ مدرکی پس از تاریخ مقرر امکان پذیر نخواهد بود.

داوطلبان باید فرم شماره 1 مصاحبه که مربوط به اطلاعات فردی افراد است و برروی سایت دانشگاه پیام‌نور قرار دارد را تکمیل و فرم کامل شده را به مسئولین مصاحبه تحویل دهند.

» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز