pnunews.com

اخبار پیام نور

پیام نور نیوز

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور در ارتباط با زمان مصاحبه پذیرفته شدگان کنکور دکتری در این دانشگاه گفت: زمان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله نخست کنکور دکتری از روز یکشنبه 22 خردادماه جاری آغاز می شود.

معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: پس از آنکه اسامی پذیرفته شدگان کنکور دکتری 90 که علاقمندی خود را دانشگاه پیام نور اعلام کرده اند از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد داوطلبان می توانند بر اساس جدول زمانبندی که به تفکیک رشته ها تنظیم شده است در مرحله دوم پذیرش دکتری دانشگاه پیام نور شرکت کنند.

وی در ارتباط با زمان آغاز مصاحبه تاکید کرد: البته این مصاحبه همزمان با زمانی که سازمان سنجش اعلام کرده است صورت نمی گیرد و براساس جدول زمانبندی از روز یکشنبه 22 خردادماه زمان مصاحبه ها آغاز می شود.

معاون دانشگاه پیام نور به اختصاص ظرفیت ویژه مربیان و دستیاران این دانشگاه اشاره کرد و گفت: مربیان و دستیاران دانشگاه پیام نور برای شرکت در دوره های دکتری دارای ظرفیت های ویژه ای هستند و از مجموع کل ظرفیت 6 نفره برای هر رشته دکتری، دو نفر برای مربیان و 4 نفر برای سهمیه های آزاد در نظر گرفته شده است.

به گزارش مهر، هزینه شرکت در مصاحبه کنکور دکتری از سوی دانشگاه پیام نور 10 هزارتومان اعلام شد.


» ارسال نظرات

دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
آموزش ایزو

سیستم گلستان شکرستان طنز نوشته های دانشگاه پیام نور
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پیام نور نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .
طراحی : پیام نور نیوز